7/24 Canlı Destek

+90 541 906 19 10

İade İşlemleri

İade İşlemleri

www.sacbakimsepeti.com’dan satın aldığınız ürünlerden memnun kalmazsanız eğer kullanmamak şartıyla elinize ulaştıktan sonra yedi (7) gün içerisinde kişiye özel tasarım(üzerinde isim yazmaması gerekli) olmaksızın iade edebilirsiniz. İade işleminin yapılabilmesi için iade edilecek ürünlerin; hiç kullanılmamış, zarar görmemiş olması gerekir. Belirtilen şartlara uygun olmayan ürünlerin iade/değişim işlemleri gerçekleştirilememektedir.

İade işleminizi başlatabilmek için faturanızın arka yüzündeki iade & değişim formunu eksiksiz olarak doldurarak, iade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile beraber bize gönderilmelidir.

İade etmek istediğiniz ürünleri bize gönderirken; faturanızın tüm nüshalarını da kargo paketinin içerisine koyarak kargolamanız gerekmektedir.

Saç Bakım Sepeti önemsediği müşteri memnuniyeti ile taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı hesap kartınıza EFT olarak iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden sacbakimsepeti.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için info@sacbakimsepeti.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saç Bakım Sepeti önemsediği müşteri memnuniyeti ile taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı hesap kartınıza EFT olarak iade edilmektedir, Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden sacbakimsepeti.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için info@sacbakimsepeti.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sacbakimsepeti.com’dan alınmış ve ürün iade politikamıza uyan ve iadesi onaylanmış ürünler en geç 5 iş günü içinde iade edilmiş olacaktır.

ÜCRETSİZ KARGO

1000₺ Üzeri Ücretsiz Kargo

3D Güvenli Ödeme

Güvenli Ödeme Altyapısı

7/24 Destek

Sınırsız Canlı Destek

256bit Ssl Güvenlik

Tüm İşlemler Güvenli

Ücretsiz İade

3 Gün İçerisinde İade

Alışveriş Sepeti